Remote Cash Capture – co to jest i jak działa?

Świat technologii niejednokrotnie zaskakuje nas swoimi rozwiązaniami. Jeszcze nie tak dawno pojęcie banku i zabezpieczeń kojarzyło nam się z ogromnymi sejfami, toną stali i wielkimi pokrętłami. Być może jest tak jeszcze w największych bankach, ale zabezpieczenie gotówki w firmie, dzięki rozwiązaniom technologicznym nie wymaga tak wielkich nakładów. W dzisiejszym świecie królują systemy remote cash capture czy smartsejfy, czyli połączenie technologii, rozwiązań tradycyjnych i optymalizacji nowoczesnych systemów bezpieczeństwa.

Smartsefjy

Taki sejf to nie tylko magazyn pieniędzy czy rzeczy wartościowych. Smartsejf potrafi także poinformować o próbie włamania, księgować środki na rachunek bankowy, automatycznie liczyć banknoty. Jak widać, smartsejf to nie tylko pudełko na pieniądze. To liczarka, system monitoringu połączony z siecią, pomoc w planowaniu konwojów. Możliwe jest także automatyczne liczenie bilonu. Dzięki wbudowanym szczelinom nie będziemy już tracić czasu na żmudne podliczanie monet.
Dodatkowo rozwiązanie w postaci smartsejfu jest proste i intuicyjne dla personelu, który zobligowany będzie do jego używania.

Zalety smartfsejfu

Jedną z najbardziej istotnych zalet takiego smartsejfu jest też możliwość automatycznego weryfikowania jakości i autentyczności pieniędzy. Teraz nie trzeba już będzie sprawdzać banknotów pod lampą. Zrobi to za nas sejf, który wyposażony w te wszystkie techniczne nowinki, będzie nieodłącznym elementem naszego biznesu. Ważne jest też to, że przy zakupie takiego urządzenia podpisujemy także umowę na kompleksowe naprawy i opiekę techniczną. Nie musimy więc martwić się o kosztowne naprawy. Nasz sejf to inwestycja na lata i ich sprzedawcy poważnie podchodzą do swoich zobowiązań.
Dodać też warto, że taki sejf zapewnia natychmiastową dostępność do środków na rachunku. Inną ważną kwestią, która wydaje się rozwiązywać smartsejf, jest wydłużony czas rozliczeń. Z pewnością niejednokrotnie spotkałeś się z sytuacją, kiedy stacja paliw o północy została zamknięta. Dzięki wbudowanym w sejf infrejestrom czas ten skracany jest do minimum. To z pewnością nastawi klientów przychylnie i sprawi, że nasz biznes postrzegany będzie jako przyjazny konsumentom.

Dodaj komentarz