Pomysł na prezent na Dzień Dziecka – co warto kupić

Dzień Dziecka to czas, kiedy nasze maluchy są w centrum uwagi – czekają więc na niego z uwagi na możliwość spędzenia czasu z rodzicami, atrakcje, jakie na ten dzień przygotowywane są w szkole, ale nie oszukujmy się – dzieciaki chcą też otrzymać prezenty. Poznaj nasze propozycje i wybierz unikalny prezent na Dzień Dziecka!

Wyjście na laser games

To wspaniały pomysł na prezent na Dzień Dziecka – wspólne wypady na długo zostają w pamięci malucha! Wyjście na laserowe strzelanie pomaga także rozwijać szybkość reakcji, współpracę w zespole oraz wzmacnia wzajemne więzi rodziców i dzieci.

Gra planszowa

Granie w planszówki nie jest już dziś obciachem – spędzanie czasu nad planszą powróciło do mody! Wybierz zatem dla swojego dziecka modną, pięknie ilustrowaną grę o ciekawej mechanice i… ciesz się tym, że spędza ono wieczór z dala od komputera. Oczywiście, granie w gry planszowe może stać się Waszym rodzinnym rytuałem – w końcu odrobina rodzinnej rywalizacji nikomu jeszcze nie zaszkodziła!

Zestaw do tworzenia biżuterii

Bycie rodzicem małej dziewczynki to nie lada wyzwanie! Tym, z czego młoda dama na pewno się ucieszy, jest zestaw do samodzielnego wytwarzania ozdób. Nawet najdroższe kolczyki czy wisiorek od jubilera nie może równać się z tym, który Twoja córka wyczaruje samodzielnie!

Stolik edukacyjny

Fantastyczny prezent dla małego dziecka – niemowlęcia lub dwulatka. Dzięki takiemu stolikowi dziecko rozwija kreatywność, poznaje nowe dźwięki i słowa (nawet te w języku obcym!). Stolik taki może zająć dziecko na kilkadziesiąt minut – Ty w tym czasie będziesz mógł zrobić coś dla siebie.

Nowa konsola

Twoje dziecko ma już naście lat i coraz częściej zamyka się w swoim pokoju? To zupełnie naturalne – wiadomo jednak, że dla swoich rodziców… na zawsze pozostanie ich ukochanym dzieckiem. Nie warto jednak kupować mu ubrań czy kosmetyków, bo jego gust może być zupełnie inny, niż Twój – zdecyduj się więc na zakup nowej konsoli! Taki prezent ucieszy nastolatka i sprawi, że… będzie się miał czym chwalić przed kolegami.

Dodaj komentarz