Dzień Kobiet – pomysły na wyjątkowe prezenty

Bliska Twojemu sercu kobieta z całą pewnością zasługuje na to, by w dniu swojego święta otrzymać podarunek bardziej niezwykły, niż pudełko czekoladek lub tradycyjny bukiet kwiatów. Poznaj nasze nieszablonowe pomysły na prezenty na Dzień Kobiet!

Koszula nocna na dzień kobietZmysłowa koszula nocna

Jest to prezent odpowiedni tylko dla bardzo bliskiej Ci kobiety. Koszula może być wykonana z eleganckiej satyny lub miękkiego weluru. Zwróć uwagę na to, by kupić koszulę w odpowiednim rozmiarze – w końcu ma ona być wygodna i pięknie się prezentować!

Karnet na zajęcia sportowe

Wiele kobiet chciałoby w końcu zacząć ćwiczyć, ale… nie ma do tego motywacji lub z powodów finansowych nie może sobie pozwolić na regularne treningi. Podaruj więc swojej ukochanej karnet na salsę, pole dance lub karate – wcześniej jednak zorientuj się, jaka aktywność podoba się kobiecie, którą chcesz obdarować. Być może jest jakiś sport, w którym zawsze chciała spróbować swoich sił…?

Szkolenie motywacyjne – oryginalny pomysł na prezent z okazji dnia kobiet

Twoja kobieta nie przepada za biżuterią i wieczorami w SPA, a ceni rozwój osobisty? Wspomóż jej pasję! Z okazji Dnia Kobiet podaruj jej wejściówkę na szkolenie motywacyjne u dobrego coacha lub psychologa. Osoba, której dasz taki prezent, poczuje się ważna i wyjątkowa – w końcu takie szkolenie to szansa na poprawienie swojego życia!

Zestaw do parzenia kawyZestaw do parzenia kawy

Ten prezent na pewno zachwyci zapracowane kobiety sukcesu, studentki, które mają dużo zajęć oraz… młode mamy, które potrzebują mocnego espresso, by mieć siłę do opieki nad dzieckiem. Zestaw może składać się z tygielka lub włoskiej kawiarki ciśnieniowej, ładnej filiżanki i wysokiej jakości ziaren.

Zestaw do fondue

Ten prezent na Dzień Kobiet to tak naprawdę… prezent dla kobiety i jej bliskich! W końcu czekoladowa fontanna oraz owoce skąpane w gorącej czekoladzie na pewno uświetnia każdą imprezę, a także… mogą dodać uroku randce w domowym zaciszu! Jeśli chcesz, do zestawu możesz dodać także ładnie zapakowane, suszone owoce, które następnie będą zanurzane w czekoladzie.

Dodaj komentarz